Corp de Iluminat LED36S/840 IP65
96
4.12/5 (96)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 49% mai putin decat media produselor din categoria de Lampi
Pret 4.49/5
Interes 4.96/5
Livrare 4/5
brand: Philips
magazin: dioda.ro
Produs popular produs popular cu 96 vizualizari recente
Descriere
Caracteristici
  • Categorie: Lampi
  • Marca: Philips
  • Vanzator: dioda.ro
  • Cod: 37841
*generate pe baza descrierii. Verificati pe site-ul comerciantului
Livrare
  • Livrare prin curier
  • Ridicare la sediu
Plata
  • Plata card
  • Plata ramburs la curier
  • Plata transfer bancar / Ordin de plata
Compara produse similare
Proiector LED cu Senzor 50W 4000K PILA
4.10/5
94
169 LEI info
Corp de Iluminat LED56S/840 IP65
118
184 LEI info
Corp de Iluminat LED IP65
Corp de Iluminat LED IP65
122
123 LEI info
Proiector LED cu Senzor 20W 4000K PILA
113
118 LEI info
Panel LED 3200Lm IP20 PILA 32S/840
113
111 LEI info
Proiector LED 50W 4000K PILA
Proiector LED 50W 4000K PILA
98
101 LEI info
Droser Electronic HF-S 218/236 TL-D 220-240V 50-60Hz
83 LEI info
Droser Electronic HF-S 136V
Droser Electronic HF-S 136V
106
74 LEI info
Droser Electronic HF-E 1/2 58 TL-D 1x58W/2x58W
59 LEI info
Corp de Iluminat Stradal LED 39W Livrare gratuita
Corp de Iluminat Stradal LED 39W
105
589 LEI info
Lampa UVC bactericida metalica, cu ozon, 36W, cu telecomanda si temporizator, sterilizare suprafata 40 mp si aer
155 LEI info
Tub bactericid sterilizare ultraviolete UVC T8 55 W, soclu G13, 2 pini, efect virucid
156 LEI info
Corp iluminat aparent LED IP65 40W 4000lm 1200mm 6400K, Novelite
153 LEI info
Panel LED aplicat 48W, alb, Novelite
137
158 LEI info
118
158 LEI info
Spot pardosealÄLED 3.5W CCT, negru, Fumagalli
Sterilizator UVC 3 in 1 pentru obiecte mici, smartphone, functie aromaterapie, mufa USB
151 LEI info
Veioaza din sare Cap de Cal, bec 15W, E14
151 LEI info
Lampa din cristale de sare Iepuras, suport de lemn, alimentare retea
Veioza sare in forma de Lebada, suport de lemn, E14, 15W
Lampa de sare Pisica, suport lemn, E14, 15W
Lampa electrica din sare, model Urs, alimentare retea
Lampa de sare Vultur, E14, 15W, alimentare retea
Lampă de masă Leyda, Ceramică, Negru-Natural, 16x24 cm Reducere 86 LEI
Lampă de masă Leyda, Ceramică, Negru-Natural, 16x24 cm
36% 245 LEI
21
159 LEI info
Veioză Balon, multicolor, 15x30 cm Reducere 51 LEI
Veioză Balon, multicolor, 15x30 cm
25% 210 LEI
51
159 LEI info
Lampa UVC bactericida 20W, tub sticla cristal de quartz, suprafata sterilizata 20 mp
Lampa de masă Archo, Ceramică, Negru-Bej, 30x45 cm Reducere 86 LEI
Lampa de masă Archo, Ceramică, Negru-Bej, 30x45 cm
36% 245 LEI