Panou LED Fucida FD-48W/S6060D/865L, 48 W, alb, 600 x 35 x 600 mm
4.20/5 (137)
Timp de retur Poti returna in 14 zile
SUPER OFERTA: Produsul costa cu 78% mai putin decat media produselor din categoria de Plafoniere
Pret 4.78/5
Interes 5/5
Livrare 4/5
brand: Fucida
magazin: mathaus.ro
Produs popular produs popular cu 137 vizualizari recente
Descriere
Panoul LED Fucida este un corp de iluminat potrivit pentru birouri, sali de conferinte, zone de receptie, showroom-uri, mici magazine sau coridoare Acesta inlocuieste corpurile de iluminat cu lampi fluorescente si este potrivit pentru montaj aplicat pe tavan. Panoul este alcatuit din placa rece din otel, cadru din aluminiu si difuzor din polistiren. Acesta are puterea de 48 W si emite o lumina rece cu tempertura de 6500 K si are un flux luminos de 4320 lm. Produsul face parte din clasa de izola